Witamy na stronie Fundacji – fundacjanapomoc.pl. Jesteśmy organizacją non-profit założoną w 2023 roku. Naszą misją jest wsparcie osób w trudnych sytuacjach życiowych, oferując profesjonalną pomoc prawną i doradztwo.

Fundacja na pomoc - Pomoc prawna, Świadczenia dla opiekunów

Historia i Misja

Założona w 2023 roku, fundacjanapomoc.pl od samego początku stawia na rzetelną i fachową pomoc prawną. Nasza misja to nie tylko wsparcie w walce o Twoje prawa, ale również edukacja i podnoszenie świadomości społecznej w zakresie prawa.

Jak działamy?

Nasza Fundacja oferuje bezpłatne konsultacje i analizy prawne, wsparcie w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji, a także reprezentację przed sądami i instytucjami. Współpracujemy z doświadczonymi prawnikami i ekspertami, aby zapewnić Ci jak najlepsze wsparcie.